Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

1. Дали сте производител или трговско друштво?

Ние сме професионални фабрика, основана во 2009.OEM е прифатливо

2. Што е цел процес?

а. Прашање --- ни даваат сите јасни барања.
b. Цитат --- официјална понуда форма со јасно спецификации.
c. Персоналните --- Ние нуди врвен прилагодување и персоналните решенија.
d. Пример --- стандарден примерок на нашата фабрика.
д. Начин на плаќање --- T / T 30% во напредна, избалансиран пред пратката.
f. Превозот --- на вода, воздух или курир. Ќе се обезбеди детална слика за пакет.

3. Кои услови на плаќање да го користите?

T / T 30%, рамнотежа пред испорака.
L / C по видување. Paypal, Western union

4. Дали имате било инстант алатка за разговор?

Skype: WENDY201201, kampa031
Whatsapp / wehcat: 008613757786841
-пошта: Tony@elexpert.cn

Сакаат да работат со САД?