Rreth nesh

Kompania jonë është e specializuar në industrinë elektrike dhe elektronike

Yueqing Kampa Electric Co, Ltd

Themeluar në vitin 2009, zë 12000m2. 
Kompania jonë është ekspert elektrike dhe elektronike. Dhe ne mund të ofrojmë më shumë se 600 lloje të shpërndarjen dhe kontrollin e produkteve të sistemit. 
Kampa është krijuar në vitin 2010.  

Ajo është e specializuar në prodhimin e siguresa dhe kuti të shpërndarjes. Ajo ka ISO9001, sistemin 5S dhe pajisje të teknologjisë avantazh. 
Dhe Kampa ka më shumë se 15 fabrika-mbajtur të ndarë për rele, termostat, ngrohës, kontrollues temperatura, termoelement, sensorë afërsisë, lidhës, siguresave, siguresa, kuti të shpërndarjes, transformatorit te tensionit të lartë, etj .. 

rreth-Kampa

Fabrika kryesore si më poshtë:
1.HV transformator --- Zhejiang Chaosheng Electric Co, Ltd
2.Contactor ----- Zhejiang Mei Ouge Electric Co, Ltd
Ndërkohë, shumica e mallrave tona kanë fituar CE, UL, KKK , BV, SA, CB dhe miratimin SEMKO. Dhe ne mund të ofrojmë OEM dhe ODM shërbimit nga ekipet tona profesionale.

kampa-workshop-7

Ne jemi të sigurt se ne do të kemi marrëdhënie të mira bashkëpunuese dhe të bëjë një të ardhme të shkëlqyer për të dyja palët.